Auto

Chcete novou kuchyni? Tak jedině na míru vyrobenou

Posted On 13 července, 2017 at 11:42 am by / Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chcete novou kuchyni? Tak jedině na míru vyrobenou

Uvažujete o nové kuchyni? Tak zapomeňte na sektorové vybavení. To vám nikdy neposkytne takové možnosti a komfort, jako kuchyně vyrobená na míru. Na míru vytvořené vybavení totiž využívá prostor maximálně a funkčně.
Pro nás opravdu není problém zaplnit žádný prostor, vše plánujeme a vyrábíme po milimetrech. Zaplníme členitý prostor i podkrovní místnost tak, aby zůstala vzdušná, ale vy se zároveň nebudete muset nijak omezovat a vše potřebné k vaření budete mít vždy po ruce.

luxusní kuchyň

Vše naplánujeme do posledního detailu

Dokonalá kuchyně je snem každé ženy a my vám tento sen pomůžeme splnit. Obraťte se na nás , rádi s vámi vše naplánujeme so posledního detailu a navrhneme nejlepší řešení. Dále vám nabízíme:

· Kvalitní českou výrobu
· Atypická řešení bez příplatku
· Vybavení spotřebiči za internetové ceny, tedy levnější
· Dopravu i montáž v ceně
· Lakované kuchyně za cenu kuchyní s fólií
· Kvalitní kování
· Osobní a příjemné jednání

Vaříte-li rádi, ale už vás omrzela ztráta času při hledání potřebného nádobí a surovin, máte dost nefunkčního nábytku, pořiďte si kuchyni novou. Máte tak možnost splnit si svůj sen o barovém pultíku či uspořádání do jiného tvaru, než je klasika podél zdi. Konečně si pořídíte i vestavěné spotřebiče.

Splníme všechny vaše požadavky i přání

Kuchyně na míru je ideální řešení pro začínající i zkušené hospodyňky, pro každého, kdo rád vaří a hostí rodinu i přátele. Ušetří vám čas i nervy. Vaření tu půjde skoro samo. Konečně budete mít vše přehledně uspořádané, nikde se vám nebude nic plést a každá věc bude mít své místo.

moderní kuchyň

Navrhněte si, co potřebujete, sdělte nám všechny vaše požadavky a přání. Vše přeměříme a zakomponujeme do návrhu, který si společně projdeme. Pokud odsouhlasíte, ihned se pustíme do práce, aby vaše kuchyň byla hotova co nejdříve.