Dokonale čistá voda bez řas

Dokonale čistá voda bez řas

Údržba bazénu není jen o tom, že dodáte do vody dostatek chloru a už se více nebudete o bazén starat. Péče o bazén je trochu složitější, ale pokud ji odvádíte poctivě a používáte opravdu kvalitní a spolehlivé přípravky bazénové chemie, tak může být rychlá a efektivní a Vy si můžete užívat vodních radovánek. Ano, základem péče o bazénovou vodu je chlor, tedy dezinfekční přípravek, který zbaví vodu všech mikrobů a baterií. Dále je důležitá hodnota PH vody, které musí být v předem stanovené výšce, pokud se zvýší nebo sníží, mohou nastat problémy.

boční bazén

Právě hodnoty PH vody jsou rozhodující pro správnou funkci chlorových přípravků. A pokud jsou tyto hodnoty v nerovnováze, může se stát, že se Vám v bazénové vodě začnou objevovat zelenavé zákaly či dokonce slizký povlak na stěnách a dně bazénu, což znamená, že máte v bazénu řasy. V takovém případě je nutné opravdu velmi rychle zakročit a použít tak zvaný algicid, přípravek proti řasám. Přesně tak, algicid je velmi účinný přípravek, který eliminuje řasy a zabraňuje jejich množení a růstu.

Samozřejmě, že už vzniklé řasy musíte také odstranit za pomocí kartáče či bazénového vysavače a filtrace, ale algicid zajistí, aby se už řasy ve Vašem bazénu neobjevily. Nejde o přípravek, který je určený pouze k šokové terapii, pokud už máte řasy v bazénu, ale jde také o přípravek, který můžete používat preventivně při každotýdenní péči o Váš bazén, abyste tomuto problému už předem předešli a už se Vám nikdy v bazénu tedy neobjevil.

modré vlnění

Algicid najdete v naší rozmanité nabídce bazénové chemie v kapalném stavu v různě velkých baleních podle velikosti Vašeho bazénu. Na každém balení samozřejmě máte i návod k použití. Přípravek se nejprve rozmíchá v trošce vody a pak se vlije do bazénu se zapnutou filtrací. Jak vidíte, použití je velmi jednoduché. Už na nic nečekejte a pořiďte si tento přípravek do zásoby.

Previous post Naše exit game Pardubice
Next post Jak si zajistit v noci soukromí? Přinášíme Vám několik rad!