Hrajeme si na profese

Hrajeme si na profese

Dětský ponk splní přání každého chlapečka, který chce pracovat jako tatínek. Šroubky, matičky, kladívko, svěrák, svěrky pro uchycení, šuplery, skládací metr, s tím vším si malí kluci hodiny vyhrají.
U některých druhů ponků pro malé špunty se přikládají i kartonové kartičky, na kterých je zobrazen postup, jak jednotlivé kusy součástek poskládat, aby z nich ve výsledku bylo vytvořeno auto, letadlo, nákladní auto, vysokozdvižný vozík a jiné zařízení.sada dětského plastového nářadí
Pultíky pro kluky, na kterých získávají své první technické zkušenosti z montáže jednotlivých plastových dílů, které se k sobě připevní pomocí velkých šroubů, které lze snadno uchytit do malé dětské ručky, jsou velmi oblíbené. Na pracovním stole jsou vyhrazená místa, kde jsou umístěny otvory, do kterých se malí montéři snaží otáčením umístit šroubky.
Celá škála a množství doplňků jako jsou závěsné poličky, umístitelné v různých výškách, tvoří součást sady. Plastové krabičky na všechny potřebné drobné dílky zase uschovají každý kousek stavebnice, aby se malým kutilům nic neztratilo.
Upřednostňujete pro vaše děti zásadně hračky z přírodních materiálů? Nebojte se, i na ně výrobci mysleli a nabízejí dřevěné ponky https://www.chytraliska.cz/produkt/pracovni-ponk-s-telefonem/. robot k sešroubováníA taky všechno, co k montáži patří, je ze dřeva – šroubováky, dřevěné obdélníčky, čtverce, šroubky a matičky. Některé firmy vyrábějící dřevěné hračky dokonce montážní ponk doplnily o telefon, kterým si můžou kluci „zavolat“ na pomoc kamaráda, aby si přišel zahrát a spolu smontovali třeba auto. Také hodiny s nastavovacími ručičkami mohou být součástí ponku a děti se nenásilnou formou naučí poznávání času. Třeba jim nastavíte čas, v kolik bude oběd, dítě se mezitím hezky zabaví u pultíku a až budete mít uvařeno, ukážete mu na svých opravdických kuchyňských hodinách, že už je na nich stejný čas jako na těch jeho pracovních. Malí špuntíci to budou brát jako jejich důležitý úkol a rádi se časem naučí doopravdy poznávat čas.

Previous post Hlídejte si web
Next post Hledáte, jak si zajistit peníze navíc?