Praha zubní klinika – přijímáme nové pacienty

Praha zubní klinika – přijímáme nové pacienty

Zubař Praha přijímá nové pacienty! Jsme moderní zubní ordinace, která se nebojí k lidem přistupovat individuálně. Máme zkušenosti s nejmladšími pacienty až po ty nejstarší. Chceme k Vám přistupovat tak, jak si zasloužíte a jak potřebujete. Nemusíte se bát zákroků. Snažíme se postupovat bezbolestně a bez nepříjemných pocitů. Snažíme se s Vámi mluvit a dokonale Vám pomoci.

Zubařka a zub

Naše specializace spočívá v terapeutické stomatologii, chirurgické stomatologii, protetické stomatologii, estetické stomatologii a dentální hygieně. Vše o naší specializaci si můžete přečíst na webových stránkách. Nebojte se nám nezávazně ozvat a zeptat se na doplňující otázky. Čeká na Vás milý personál, který Vám i tu nejzáludnější otázku bude chtít zodpovědět. Máme pro Vás připravený online rezervační systém, takže konec dlouhým frontám v ordinaci. Může se stát, že budete pár minut čekat, ale jen pokud se náš zubař bude potýkat s větším problémem, který neočekával. Nejde tu ale o hodiny. Mátě pevně stanovený čas. Spolupracujeme s veškerými pojišťovnami ČR, tak se nebojte, že zrovna ta Vaše zde nebude vítaná. Chceme pro Vás a Vaše zuby jen to nejlepší.

Dítě s úsměvem

Konec bolesti zubů, konec zánětům nebo strachu z úsměvu. Ještě dnes si zařiďte schůzku u nás. Kapacita nových pacientů je omezena.

Zabýváme se také bělením zubů. Spousta lidí si to nemůže vynachválit. Máme na toto téma časté dotazy. S bělením zubů Vás poprosíme – musíte se nám přijít ukázat. Musíme vědět, jaký odstín Vám bude vyhovovat a společně dosáhneme nejlepšího možného účinku a spokojenosti klienta. Každý zub je jiný, a proto není možné po telefonu nebo e-mailovém dotazu plně zodpovědět Váš dotaz. Již na první návštěvě Vám řekneme, jaké možnosti jsou, jaký je proces a veškeré potřebné informace, které budete potřebovat. Proces bělení zubů opravdu nejde se stoprocentní jistotou s čistým svědomím potvrdit, tak jak byste rádi. Pár pacientů se potýkalo s tím, že bohužel musela být provedena dentální hygiena několikrát, aby bylo možné tuto metodu udělat.

Previous post Nejuniverzálnější pomocník dnešní doby
Next post Jak se léky dostanou do lékáren?