Stěhování na klíč versus mikro stěhování

Stěhování na klíč versus mikro stěhování

Když oslovíte stěhovací firmu v rámci stěhování v Mladé Boleslavi s prosbou o zajištění stěhovací akce, máte několik možností, jak tyto služby koncipovat. Záleží zejména na tom, pro jakou se rozhodnete alternativu, zda si necháte přemístit komplet vše, doslova na klíč, anebo půjdete cestou jistého kompromisu, a část břemen přemístíte na vlastní pěst. Stěhovací firma vám vyjde vstříc se všemi možnostmi a je zcela na vaší volbě, čemu dáte přednost.

obývací pokoj

Stěhování na klíč – tímto úkonem se zpravidla rozumí komplet činnost od předání klíčů k jejich zpětnému převzetí. Firma za vás může i sbalit věci do krabic a vše přemístit na nové místo tak, aby to bylo prostorově alespoň přibližně stejně uspořádané, jako v místě původním. Za stehování na klíč sice zaplatíte vyšší sazbu, ale pokud je pro vás dražší čas, než peníze, a to z nejrůznějších důvodů, využijte toho. Někomu vyhovuje, když v průběhu těchto dnů vycestuje na služební cestu a tam vykazuje úspěšnou pracovní činnost, než kdyby doma ztrácel čas skládáním věcí do krabic. Někdo jiný zas může využít této možnosti k pobytu na dovolené, prostě jen předá klíče a o nic se nestará s očekáváním, že po příjezdu se již nastěhuje do nového příbytku. http://www.metro.cz/na-opatove-zemrel-bezdomovec-pri-pozaru-pribytku-ve-stare-kotelne-1dg-/praha.aspx%3Fc%3Da131109_100211_co-se-deje_rab

stěhování kuchyně

Mikro stěhování – opakem akcí na klíč jsou mikro akce, kdy například všechno přestěhujete sami, máte v podstatě hotovo, a v bytě ponecháte pouze předměty, které jsou pro vás příliš těžké, například jen automatickou pračku, dlouhý koberec a rozkládací nerozebíratelnou pohovku.

Zlatý střed – nejčastěji se ovšem jedná o přestěhování již vámi sbalených věcí s možnostmi, že stěhovací firma zajistí další práce, jako např. vypomůže s demontáží nábytku, anebo s instalací svítidel, rolet a žaluzií, zrcadel apod. Výhodou je, že stěhovací firmy bývají velmi ochotné, a že přistoupí na vaše požadavky vstřícně a bez nesplnitelných či nesmyslných podmínek.

Previous post I vy můžete mít ocelové trubky velkých průměrů
Next post Poradíme jak na nové vybavení prodejen a skleněné vitrýny