Nebojte si říct o své peníze

Nebojte si říct o své peníze

Pokud nemáte dost peněz v kapse ani po ruce, tak si o ně řekněte. Ano, ani o peníze se nemusíte bát požádat. A to ani v případě, kdy jste například v bance neuspěli. Hoďte své špatné zkušenosti za hlavu a na banku zapomeňte. To, co nejde v bance, jde totiž v nebankovní společnosti.

kalkulace

Nebankovní společnosti mají úplně jiná pravidla než banky. To samozřejmě neznamená, že by půjčovaly peníze lidem, kteří je nebudou schopní splácet, to rozhodně ne, ovšem nemají problém půjčit těm, kteří mají nějaký vroubek v registru anebo mají nižší daňové přiznání, ale jinak je jasné, že jsou schopní pravidelně splácet půjčenou částku.

A takových lidí, a především podnikatelů, kterým banka nepůjčila peníze jen proto, že mají nějaký hloupý, nepodstatný záznam v registru dlužníků, je opravdu mnoho. Přitom je zcela zřejmé, že se to nestalo jejich vinou, ale spíše omylem anebo kvůli nečekanému zpoždění. A takoví lidé si jednoznačně zaslouží šanci na to, aby si mohli peníze půjčit.

Právě pro takové lidi je v nebankovní společnosti připravena americká hypotéka bez registru. To je výhodná půjčka v podobě klasické americké hypotéky s malou odlišností – s o něco málo vyšším úrokem kvůli tomu, že má daný člověk záznam v registru a nebankovní společnost kvůli tomu nese o něco vyšší míru rizika. Ovšem v případě, že záznam z registru zmizí, úrok se může opět snížit, což je opravdu výhodná nabídka.

bankovky

A jak možná víte, tak to jediné, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vzít nebankovní hypotéku, třeba tu americkou, je nějaká nemovitost. Pokud se za svou půjčku můžete zaručit nějakou vhodnou nemovitostí, tak splňujete tu zásadní a hlavní podmínku k tomu, aby vám mohla nebankovní společnost vyplatit na ruku právě tolik peněz, kolik chcete. Nic už tak nemusí stát v cestě vašim velkým plánům, ať už se chystáte udělat cokoli.

Previous post Bazénové hadice
Next post Náhradní díly na trampolínu