Nemusíte být bohatí, abyste žili ve vlastním

Nemusíte být bohatí, abyste žili ve vlastním

Mobilní domy jsou tím pravým řešením pro každého, kdo sní o vlastním bydlení. A takových lidí chodí po světě skutečně mnoho. A zdaleka to nejsou jen ti, kdo touží po tom, mít někde v ústraní malý zahradní domek či chatku, díky které by se mohli více věnovat svým zálibám. Daleko více je mezi nimi těch, pro které mohou být čtyři vlastní stěny existenciální otázkou, protože buď vůbec nemají kam jít anebo žijí ve společné domácnosti s někým, s kým by raději vůbec žít nechtěli. Jenže nemají na vybranou, právě kvůli tomu, že ceny nemovitostí se pohybují v tak astronomických výškách, že na ně jen málokdo dosáhne.

dřevěný bungalov

Ať už si tedy chcete pořídit nemovitost starší anebo stavět novou, nebude vás to pravděpodobně stát méně než jeden milión korun, ovšem průměrně spíše dvakrát či třikrát tolik. Ovšem na trhu je dnes už i řešení, za které můžete zaplatit polovinu této sumy, a to i v případě, že se bude jednat o celoročně obyvatelný dům.

moderní zařízení

Je to jako mít byt umístěný v přírodě

Ano, řeč je o mobilheimech neboli o mobilních domech. Ty svůj název dostaly čistě podle toho, že na konečné místo doputují již v hotovém, smontovaném stavu. Nejedná se tedy o zděnou stavbu pevně spojenou se zemí, ovšem i v takovém případě se jedná o plnohodnotné bydlení pro každého, kdo touží po vlastním zázemí za dobrou cenu. Mobilheim si totiž můžete představit stejně jako vlastní malý byt umístěný někde na zelené louce. Bude mít všechno vnitřní vybavení, které budete ke spokojenému životu potřebovat a bude stát přesně tam, kde si to budete přát.

dřevěné okno

To jediné, co k jeho usazení potřebujete, je totiž alespoň kousek vlastní půdy, na kterou vám ho dodavatel doveze a umístí. A v záloze vždy máte i tu možnost, že v případě, že se vám vaše stávající bydlení omrzí, tak můžete zvednout kotvy a nechat svůj dům přemístit zase o kousek dál.

Previous post Zařizování bytu je zábavné
Next post Bazénové hadice