Chci bydlet po svém

Chci bydlet po svém

Soběstačnost – toto pro mnohé lidi znamená mít dobré zaměstnání, pokud možno s jistotou do budoucnosti. A nebýt přitom na nikom závislý. Toto je jedna z možností, jak si splnit jeden ze snů – bydlet podle svých představ. Ale občas to má háček – nedostatek peněz.
rozpočet rodiny

Mladí lidé si v současnosti neváhají brát spotřebitelský úvěr. Často jdou do rizika. Starší generace se půjček trochu bojí, z mnoha důvodů, ze zkušeností. Co se týká hypoték, tam banky pro poskytování hypotečních úvěrů hodně zpřísnily podmínky. Žadatelů je podstatně méně, protože ne všichni dokážou podmínky pro poskytnutí hypotéky splnit. Především proto, že nemají našetřenou potřebnou částku, to je minimálně 20% z požadovaného úvěru.
Pokud jim rodina z různých důvodů nedokáže finančně pomoci, nebo nemají našetřené peníze na stavebním spoření, tak jim zbývá jediná možnost – začít šetřit. Dobře si vše rozmyslet a využít všechny možnosti, které nabízí náš stát a stavební spořitelny.
Spoření se „STAVEBKEM“ bylo, a doufejme, že bude i v budoucnu nejvíce výhodné provysněné bydlení.
dlaň s klíčemi

V České republice máme pět důvěryhodných stavebních spořitelen. O všech si můžete zjistit potřebné informace a jejich nabídky na internetu. Pak se rozhodnout pro tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.
Peníze potřebujeme na vše možné. Ale na pořízení bydlení, případně na rekonstrukci bytu, tam už se jedná o poměrně vysokou částku peněz. A u stavebních spořitelen těch nabídek, které vám mohou pomoci k bydlení, je mnoho.
· Možnost získat peníze ihned.
· Předem se dá vyjednat a zajistit výhodná úroková sazba pro budoucí stavební úvěr, která se nebude po dlouhou dobu měnit. A to se týká i neměnné výšky měsíční splátky. Tato garance je v nabídkách u všech stavebních spořitelen.
· Možnost získat slušnou státní podporu a daňovou úlevu.
·
Je jedno kolik vám je let, začít spořit mohou rodiče, nejen pro sebe, ale i pro své děti. Takto výhodně spořit se stavební spořitelnou se vyplatí určitě každému. Protože než budete stavební úvěr potřebovat, k vašim našetřeným penězům ročně přibude navíc suma ze státní podpory. A navíc, mnoho zaměstnavatelů nabízejí k platům k tomuto typu spoření, měsíční příspěvek.

Previous post Jak je to u Vás doma?
Next post Být či nebýt pěstounem na přechodnou dobu?