Dodáváme jablka a hrušky na český trh

Dodáváme jablka a hrušky na český trh


Jablka a hrušky jsou nejoblíbenějším českým ovocem. Jabloně a hrušně se také v minulosti vysazovaly podél cest a silnic, a spolu s nimi ještě švestky či slívy. Stromů a alejí podél silnic ubývá, ale stále je na některých místech můžete nalézt, například v jihočeském regionu nebo v Českém středohoří, kde se ovocným stromům dařilo.

ovoce a zelenina

Pěstování jablek a hrušek se také zabývá řada podnikatelů, rodinných farem, které dodávají ovoce na náš trh, nejčastěji formou přímého prodeje v tržnici nebo rozvozu do měst a obcí či přímo na objednávku zákazníkům. Některé odrůdy jsou vhodné i pro uskladnění na zimu, a kdo má sklep, může tímto způsobem nejen ušetřit, ale mít zásobu prakticky čerstvého ovoce při ruce. Výhodné je mít podsklepenou i chatu v chatové oblasti, pokud ji obýváte natrvalo, a odkud je to do nákupních center daleko.

úroda třešní

K prodeji i uskladnění ovoce a zeleniny velmi dobře poslouží plastové přepravky. Vyrábí se z polypropylenu, který je již mnoho desítek let znám jako optimální plastická hmota pro kontakt s potravinami. Z polypropylenu se také vyrábí instalatérské potrubí a armatury pro rozvody pitné vody a fólie z polypropylenu také nachází využití v potravinářském průmyslu, například pro balení pečiva. Výrobci zároveň nešetřili barvami a můžete si tudíž objednat přepravky ve více barevných provedeních, https://www.hyperslevy.cz/cela-cr/171478-nausnice-ci-nahrdelniky-v-mnoha-designovych-provedenich/ což usnadňuje orientaci v uskladněných komoditách.

Podstatnou výhodou plastových přepravek Schoeller Allibert je jejich pevnost, kompaktnost a odolnost vůči prakticky všem povětrnostním vlivům. Nepodléhají korozi, snadno se čistí a nemají tendenci absorbovat toxické plísně a hnilobu. V porovnání s dřevěnými bedýnkami se také lépe stohují na sebe a při přepravě se stoh beden neskácí, neboť jsou opatřené zářezy, aby do sebe při skládání zapadaly. Každá bedna má také úchyty na bocích pro snazší manipulaci.

Previous post Čím léčit zdravotní potíže
Next post Spojení dřeva