Jak se zalíbit jejím kamarádkám?

Jak se zalíbit jejím kamarádkám?

Abyste měli dokonalý vztah s krásnou, zralou a jedinečnou ženou, musíte si projít různými zkouškami ohně, aby vám to fungovalo. Možná to ještě nevíte, ale první porotou ve vašich začátcích vztahu jsou právě její kamarádky, které vás můžou posunout do vyššího levelu – seznámit se s jejími rodiči.Vše, co je potřeba ke schválení partnera je totiž názor a dojem, který si na vás odnesou její nejlepší kamarádky a posunou jí ho dál. A nevěřili byste, kolik takové hodnocení (na vás) udělá.
tři ženy se šampusem

Nepsaný souhlas a požehnání

Je pochopitelné, že se vaše partnerka bude mít potřebu pochlubit vaší maličkostí holkám, které jsou v jejím životě nesmírně důležité. Neberte to jako překážku, ale spíše jako dobré znamení, že vás chce představit lidem, kterých miluje, protože ve vás a váš vztah věří a vidí s vámi budoucnost.
Je dobré, to ale nebrat na lehkou váhu. I pohled na vás (ze strany jejich nejbližších), vám může uškodit – a tak trochu ubrat na dokonalosti.
kluk s klioboukem
RADY A TYPY, JAK TO ZVLÁDNOUT PŘIROZENĚ:
1. Vědí, že nejste superhrdina, tak se ním nesnažte za každou cenu být!
2. Už o vás něco málo vědí, takže je na místě nechlubit se tím, co nikdy nebylo a je pouze prázdnou lží, kterou si chcete nahrát nějaké body.
3. Vaše partnerka o vás jistě mluví hezky, takže je na místě neudělat jí ostudu a být takový, jaký jste v její přítomnosti.
4. Nepokládejte se za terč kritiky a zájmu, všímejte si, co se kolem vás děje a ptejte se jich na vše, co vás s nimi může sblížit a poznat je.
5. Říkejte vždy pravdu a buďte vůči nim čestný, co se týče záměru s jejich kamarádkou (vaší partnerkou). Je pro nich důležité, aby cítily, že je v dobrých rukou.
Vždy se snažte působit přirozeně a nebuďte člověkem, který na nich má zapůsobit do takové míry, že z něho padnou na kolena.Konec konců – vybrala si vás vaše partnerka, ne ony. Vystupujte přátelsky a pokuste se poznat lidi, kteří jsou součástí života ženy, kterou milujete, protože do toho vašeho budou možná patřit taktéž.

Previous post Proč je hypotéka bez registru tak populární
Next post Škola je základ života