Stejné léky s jiným názvem

Stejné léky s jiným názvem


Tak nám to alespoň tvrdí někteří vysoce postavení lidé, kteří mají s problematikou léků co do činění. Nevím, zda je tato lež cílená, nebo zda lžou neúmyslně. Ale pokud mne život a zkušenosti poučily, určitě lžou vědomě. No, my se těmito extra lháři zabývat nebudeme, ale podíváme se na léky, a to hned na takové, které snad asi nejvíce hýbou světem. Jsou to léky na mužské potíže, protože napsat nemoci by asi nebylo správně. Potíž je v tom, že to nazývají nemocí i lékaři, a tak u této zajímavé terminologie zůstaneme.

lékař

Jde u ryze mužskou záležitost, a to o erektilní dysfunkci. Někteří pánové ještě netuší, o čem je řeč, druzí se s tím zrovna potýkají a ti třetí mají tyto starosti již dávno za sebou.

Když muž zjistí, že si jej tento problém nalezl, je to pro něj dost velký šok. Přestal být mužem i po stránce erotické. Inu, věk je věk a neporučíš mu. Můžeš sportovat, jak chceš, dělat co chceš, jednoho večera v ložnici spolu s partnerkou zjistíš, že je konec erotickým hrátkám, a to v plném rozsahu, co se toho týče. Nastává nám hledání společné cesty bez sexu?

modré léky

Inu, a no, i to je možné. Jsou páry, které moudře usoudí, že to již prostě mají za sebou, užili si toho dost a na dalším provozování erotických hrátek již nemají ani jeden ani druhý zájem. I toto je řešení a pokud jej oba akceptují v plné míře, je to jejich věc. Druhá věc je o tom, že tomu tak být nemusí. Nemusí to končit ukončením erotického života. Chápu, muž by s tímto k lékaři nešel, aby získal Viagru, lék na mužskou impotenci. Těžko to přiznává sám sobě, natož někomu cizímu a někdy se to podaří utajit i před partnerkou. Před tou ovšem ne nadlouho. Ovšem není zde jen ona slavná modrá pilulka, je zde ještě také Viagra bez receptu, se kterou lze počítat a která umožní další pokračování postelových záležitostí. Stačí to jen vyzkoušet.

Previous post Moře peněz
Next post Čím léčit zdravotní potíže