Aby ženy nepřišly zkrátka

Aby ženy nepřišly zkrátka

I ženy mají své představy o prožívání erotických chvilek. Ani těmto pochopitelně není erotika cizí a tyto si ji dopřávají stejně jako jejich mužské protějšky. Ale protože ženy nejsou muži, mívají přece jenom poněkud jiné sny, jiné představy o tom, jak by měly podobné chvíle vypadat. Zkrátka a dobře jim dělá příjemně něco poněkud jiného než mužům.

Určitě to tak například nechce žádný spěch a žádné oplzlosti, svoji roli tu sehrává i prostředí, i podmínky a momentální rozpoložení. A samozřejmě tu nemalou úlohu má i volba partnera.

erotická silueta

Ovšem v manželství (i když ne nezbytně jenom v tom) už se takové představy nejednou nenaplňují. I když žena svůj protějšek má, časem si s tímto zevšední, a každodenní rutina stejně jako nejrůznější povinnosti se tak nevyhnutelně podepisují i na erotickém uspokojení.

Má si pak žena takové příjemné chvilky odpírat jenom proto, že už se svému druhovi okoukala, že už jejich vztah natolik zevšedněl, že ten její brblá už i jenom ve chvíli, kdy se má na pár minut přitulit?

erotický obraz

Není to nezbytně nutné. I v takové situaci si může každá žena snadno nechat udělat dobře. Takové dobře jí může udělat třeba kvalitní erotická masáž pro ženy Mataharisalon. Tady totiž nepracuje její manžel, který má v hlavě kromě jejího štěstí i milion jiných nejrozmanitějších myšlenek, tady nejsou ti, kdo by to chtěli mít jenom co nejrychleji za sebou, protože už je to dávno nebaví. Tady ženě naopak poskytnou jen to nejlepší, co si jenom lze pod pojmem erotických masáží představit.

Tady žena pocítí důvěru, něhu a lásku, tady se jí dostane třeba masáže celého těla horkými oleji s důrazem na intimní partie, body to body masáže a třeba společného sprchování v přítomnosti nahé masérky či masérky pouze v prádle, a to v takových mezích, v jakých si to zákaznice přeje.

Po chvílích strávených zde je svět hned růžovější. I po boku manžela, který ženu nejednou nemá čas a chuť ani pořádně pohladit.

Previous post Svatba narychlo
Next post Ford Focus III stále má co nabídnout