Ford Focus III stále má co nabídnout

Ford Focus III stále má co nabídnout

Pokud hledáte rozumné rodinné auto, tak Vám možná padne do oka Focus III, přičemž pokud budete mít tažné, tak toho spoustu bez zádrhelů odveze.

Ford Focus III stále má co nabídnout

Nákup ojetiny

Když se podíváme na množství těchto ojetiny na trhu tak o ně není rozhodně nouze, ovšem je nutné si dobře vybrat, protože se nabízí i vozy, které zrovna nejsou v dobrém technickém stavu, takže moc radostí neudělají. Nyní se přesuneme na samotné specifikace vozu, abychom si jej blíže představili. Hned po usednutí a jízdě si můžete všimnout dobrých jízdních vlastností, kdy se auto hezky ovládá a podvozek drží stopu.

focus rs

Docíleno je toho také za pomocí nezávislé zadní nápravy, přičemž na stav podvozku se vždy při nákupu podívejte. Co se týká motorů, tak příznivce dieselů určitě potěší motorizace 1.6 TDCi, a to v jejím nejsilnějším provedení o výkonu 85 kW, který je vždy s příjemným šestistupňovým manuálem. Na jeho vydrží záleží hlavně pravidelné servisní intervaly, takže vůz z firemního parku nebude to pravé ořechové. I benzínu je zase za spolehlivý považován 1.6 s nepřímým vstřikováním.

Potřebuji vozit objemný náklad

Koupili jste si Focus III a jednou za čas potřebujete odvést rozměrný náklad, kdy ani kufr osobního auta nestačí? Pak je tu možnost mít nosiče na střeše, což je ideální pro dlouhé předměty váhy pár desítek kil. Ovšem nemůžeme dát na střechu něco těžšího, a proto budeme muset využít přívěsného vozíku. Abychom jej mohli bez problémů zapojit za náš vůz a bezpečné celou přepravu zvládnout, tak se neobejdeme bez tažného zařízení. Většina uživatelů při koupi nového auta tažné hned nekupuje, což ničemu nevadí, protože my si ho můžeme dodatečně zakoupit namontovat a zapsat do technického průkazu. Kde sehnat tažné přímo na tento vůz?

logo ford

Zodpovězení této otázky je velmi jednoduché, protože se stačí podívat na tažná zařízení Ford Focus. Všechny tyto produkty jsou samozřejmě schváleny pro provoz na pozemní komunikaci s tímto vozem, takže je bez problémů zapíšete do technického průkazu a potom můžete už jenom zvesela jezdit.

Previous post Aby ženy nepřišly zkrátka
Next post Pro lepší postavu