Výrobky

Pro lepší postavu

Posted On 16 ledna, 2021 at 10:19 am by / Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pro lepší postavu

Hubnutí byste neměli brát na lehkou váhu, jelikož to může být to jediné, co vás zachrání od různých zdravotních komplikací. Hlavní je vybrat správnou dietu.

Pro lepší postavu

Na světě jsou země, kde mají lidé víceméně zdravou váhu, ale také i země, kde obyvatelstvo statisticky váží více, než by mělo. A pak je tu Česká republika, kde místní patří mezi nejtlustší lidi na světě. To samozřejmě není žádná super vizitka. Je sice pravdou, že na rozdíl od USA je v našich končinách jen minimum lidé s extrémní morbidní obezitou, ale to je tak jediný klad. Takřka třetina českého obyvatelstva váží daleko více, než by měla. Samozřejmě, že za to může v první řadě nezdravé jídlo, ale také se na tom v nemalé míře podílí i absence správného pohybu.

Basketbalista

Je tedy jasné, co dělat, když už vás vaše kilogramy navíc přestanou bavit. Správně, nejlepší je změnit svůj jídelníček. Jak moc, to záleží na tom, jak na tom jste. V případě mírné nadváhy obvykle stačí jen začít více sportovat a během pár měsíců se vám váha srovná. Jste-li ale už obézní, bez radikálního zásahu do vašich stravovacích návyků se už neobejdete. V takových případech je rozhodně vhodné nasadit keto dietu.

Proč tento způsob a ne jiný? Na to je jednoduchá odpověď – tento způsob funguje a je docela rychlý. Pracuje totiž se systémem ketózy, tedy stavu, kdy tělo používá jako paliva primárně tuky a cukry nechává být. Jak toho docílit? Možná trochu paradoxně přestat konzumovat právě cukry. Když jich bude mít organismus málo, bude se zaměřovat na tuky. A když se zaměří na tuky, budete hubnout, a to docela bleskově. Samo o sobě by to mělo stačit, ale chcete-li do toho opravdu šlápnout, rozhodně vám pomůže i zahrnout do svého života i trochu toho pohybu.

Brokolice a další zelenina

Pod pojmem pohyb si každý představuje ledacos. Pohyb, se kterým budete hubnout, je plynulý a nepříliš namáhavý. Jednoduše řečeno, měli byste to udýchat. Toho docílíte třeba jezděním na kole, nebo na rotopedu. Velmi dobrý je v tomto směru třeba i veslařský trenažér. Nechcete-li si kupovat nic navíc, můžete prostě začít běhat nebo alespoň chodit na procházky.