Nejuniverzálnější pomocník dnešní doby

Nejuniverzálnější pomocník dnešní doby

Mezi lidmi je již zaběhnuté pořekadlo, co nespraví lepicí páska, spraví více lepicí pásky. Z toho důvodu tzv. izolepa nechybí v žádné domácnosti, kanceláři či firmě. Obecně bych toto zboží charakterizovala jako páska opatřená alespoň z jedné strany lepidlem. Lidé se pomocí lepicích pásek snaží spravit nepřeberné množství materiálů, menší praskliny i neopravitelné věci. Člověku jde občas hlava kolem z toho, jak lidé mohou být s pásky kreativní.

černá a bílá lepicí páska

Lepicích pásků existuje mnoho druhů. Liší se použitím, šíří špulky, barvou či materiálem. Nejzákladnějším rozdělením pásků:

  • Klasické lepicí pásky https://www.2pack.cz/lepici-pasky-2 – nejběžnější, většinou se s nimi setkáme ve skladech v kancelářích nebo našich domácnostech, při balení různých balíčků či běžném opravování.
  • Barevné a potištěné lepicí pásky – opět se s nimi setkáváme ve skladech. Jsou to např. pásky s nápisy křehké.
  • Oboustranné lepicí pásky – využívají se při slepování dvou povrchů k sobě, můžeme se s nimi setkat jak ve skladech, tak i třeba v kancelářích. Dokáží mnohdy zachránit situaci.
  • Krepové maskovací pásky – využívají se například při malování nebo lakování k ochraně míst před barvou či lakem. Jejich největší výhodou je nezanechávání lepidla po stržení na povrchu.

použití izolepy s textem

Bohužel s rostoucí popularitou produktu roste i produkce nekvalitních výrobků. Může se tedy stát, že si zakoupíme sice levnou lepicí pásku, která má však zásadní problém – nelepí. To se ale rozhodně nestane při nákupu ze stránek. Zde nalezneme mnoho druhů kvalitních lepících pásků k variabilnímu využití. Garantují skvělou lepící schopnost, z toho důvodu se nechtěnému rozlepení obávat nemusíte. Většina produktů je odolná vůči teplu, vlhkosti i UV záření.

V případě, že byste si z širokého spektra lepicích pásků nevybrali, je možnost se zkontaktovat se společností a vytvořit individuální nabídku přímo pro Vás. Lze se domluvit na designu, šíři pásky nebo na použití lepidla. Umožňují potisk až se čtyřmi barvami. Vše je jen o dohodě, nemusíte se však bát nepříjemnému vyjednávání. Vstřícná komunikace je vždy zaručená.

Previous post Zdravé mlsání
Next post Praha zubní klinika – přijímáme nové pacienty