Zdravé mlsání

Zdravé mlsání

Zdravé mlsání. Co to je? No přece nepřeberné množství zdravých pochoutek, které zaženou naše bláznivé chutě, ale neobsahují jen stovky prázdných kalorií.

Večer k televizi brambůrky? Raději ne!

Smažené brambůrky jsou nezdravé, tučné a plné škrobu. Co zkusit například chipsy ze sušené zeleniny, slané, nebo pikantní oříšky, případně výborné a kvalitní sušené maso?

Sušené ovoce

Sušené ovoce, ať už bez cukru, nebo sušené mrazem, je skvělou volbou na zobání při práci, nebo jako chutná a rychlá svačinka. Ovoce sušené mrazem si uchovává svoji jedinečnou chuť a bývá příjemně křupavé. Už jste ho zkoušeli?

borůvky v misce

Zdravé dobroty v polevě

Ať už máme chuť na oříšky, semínka, či sušené ovoce, vždy jej můžeme ještě nějak vylepšit. Vše se dá totiž koupit v chutné polevě. A jaké jsou druhy? Těch je! Například hořká čokoláda, jogurt, karamel, karob, skořice…nebo si zkrátka můžeme koupit hotový mix, kde najdeme naši oblíbenou pochoutku ve všech druzích polev, a zjistit, která nám chutná nejvíc.

Bonbony

Že bonbony nemohou být zdravé? Ale kdeže. Například gumové bonbony vyráběné z kvalitní želatiny jsou dobré na klouby. Pro milovníky klasiky jsou tu karamelky, nebo sekaná lékořice.

Namažte si na chleba

Nebo jen tak na lžičce a šup do pusy. Řeč je o zdravých ořechových krémech, které jsou skvělou alternativou k čokoládovým krémům, které bývají plné cukru a palmového oleje. Zvolíme li kvalitní ořechový krém, můžeme se těšit na velký podíl ořechů a minimum cukru.

různé přísady

Proteinové dobroty

Proteiny jsou velmi důležité, zvlášť při sportu či cvičení. Na výběr máme proteinové nápoje, proteinové tyčinky nahrazující přecukrované sušenky, nebo proteinové chipsy.

Pití

Ačkoliv jsou slazené limonády tak dobré, nejsou zdravé a většinou obsahují tolik kalorií, že s nimi nikdy nemůžeme zhubnout. Pijeme-li rádi sladké, můžeme sáhnout po výborných domácích sirupech, zdravých proteinových nápojích, nebo kvalitním čaji s domácím medem.

A kde všechny tyto dobroty sehnat a nezruinovat při tom peněženku? E-shop Veselá veverka nabízí velké množství zdravých dobrůtek v ověřené kvalitě a za skvělé ceny.

Previous post I vy můžete být partnery
Next post Nejuniverzálnější pomocník dnešní doby