Auto

Výběr nechte na povolaných

Posted On 25 října, 2018 at 12:28 pm by / Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběr nechte na povolaných

Mnohdy si to ani neuvědomujete, ale i uvnitř budov se nachází kontrolní a inspekční šachty. Takových šachet se všímáte jen na ulici, nebo je řidiči přejíždějí po poklopech na silnicích. A pravda je, že se jim spíš vyhýbají, protože nebývají dobře umístěné a kvalitně uložené na pokrývce komunikace. Ale že jsou i v budově? Jen si jich všimněte! Jsou tam a jsou zakryty kvalitními interiérovými poklopy https://www.poklopy.cloud/!

poklop

Nikdo Vás nenutí, abyste byli technicky zdatnými lidmi, když je Vaším zaměstnáním něco docela odlišného, než jsou technické profese. Ale i budovy potřebují drenážní šachty, ke kterým se technici musí nějak dostat. Dostanou se k nim jedině po odkrytí, které zabezpečuje právě kvalitní vodotěsný poklop!

Buďte rádi, že takový poklop nemusíte vybírat a nechat instalovat. Přece jenom jste ředitel školy a máte na starost docela jiné záležitosti. Ale musíte zajistit bezpečnost všech zaměstnanců školy a hlavně dětí! Takže dohlédnout na to, aby se ve Vaší budově instalovaly bezpečné produkty, je Vaší povinností. I když je zodpovědnou osobou člověk k těmto úkonům vzdělaný, měl by Vás informovat nejen o parametrech takových interiérových poklopů, ale i o bezpečném usazení v budově školy. Vy jste ve finále zodpovědný vlastně za všechno.

Ale to se netýká jen ředitelů škol. I v ostatních institucích je ten nejvyšší zodpovědný za bezpečnost všech lidí na pracovišti, kteří se tam právě nacházejí. Takže nechte tyto záležitosti na odbornících, ale přesto se fyzicky přesvědčte o tom, jestli je to tak, jak říkají.

zinkový plech

Je to věc ta zodpovědnost, viďte? Naštěstí se právě třeba ony poklopy na šachty v budovách vyrábějí kvalitně a jejich vlastnosti, které jim určuje výrobce, jsou pravdivě popsané. I povolaní lidé se na parametry výrobce spoléhají. A na druhou stranu výrobce, který by nepravdivě informoval své zákazníky, brzy skončil. To je taky fakt.

3.7/5 - (3 votes)