Odreagujte se při laserové hře

Odreagujte se při laserové hře

Zábava patří mezi základní potřebu, kterou vyhledávají lidi různé věkové kategorie. Bavit se totiž nepřísluší pouze těm nejmenším, ale i dospělým, kteří o patřičnou dávku odreagování stojí možná ještě víc než malé ratolesti. S příliš velkým stresem, který prožíváme v našem zaměstnání nebo osobním životě je nevyhnutelné poprat se tak, že si čas od času dopřejeme zážitek, při kterém se budeme moct s chutí zasmát.
Pokud tedy nevíte, jak naložit s vaším volným časem, ale už teď víte, že ho za žádných okolností nechcete promarnit doma, vydejte se na laser game, která se postará o vaše rozptýlení.

Aztec (14)

Najděte partu lidí, kteří si žádnou hru nenechají ujít

Ta nejlepší zábava se zpravidla odehrává v kruhu lidí, se kterými vám je dobře a o velkou dávku smíchu v jejich přítomnosti není nouze.
Každá hra musí mít hned několik členů, kteří z ní udělají prožitek plný vzpomínek. Ani ta s laserovou zbraní není výjimkou, protože se jí může zúčastnit i větší skupina hráčů. Kolik vás nakonec bude, má souvislost i s výběrem arény, ve které vaši hru odstartujete. V Lazerfun máte na výběr „Labyrint“ a „Aztécké chrámy“ a v každé z nich si rozhodně přijdete na velkou porci adrenalinu a smíchu.
Labyrint je k dispozici všem větším skupinám, protože je svou velikostí prostornější arénou. Velmi lákavé na ní je právě to, že se ocitnete v tmavém prostředí, které bude osvětlené pomocí neonových světel. Aztécké ruiny neboli chrámy jsou naopak přizpůsobené menšímu počtu hráčů a vtáhnou vás do historického prostředí, které bude sahat až do venkovních prostor.

DSC8052

Rozmanitá nabídka her

Abyste se jako hráči mohli pořád vracet a užít si bohatý program, při kterém zažijete dobrodružství, hra s laserovou zbraní vám nabídne až 11 her, které časem můžete vyzkoušet všechny. Řadí se do kategorie začátečníků, pokročilých a skutečných profíků, díky čemu máte příležitost pořád se ve střílení zlepšovat.
Prožijte volný den tak, abyste na něho měli spoustu vzpomínek a i vy se vydejte na místo, kde o akční hru není nouze.

Previous post Kde investovat peníze z úvěru
Next post Němečtí ekologové vs. Elon Musk